Jak skutecznie promować lokalną firmę na Facebooku

Coraz więcej lokalnych przedsiębiorców skutecznie promuje się na Facebooku.
Coraz więcej lokalnych przedsiębiorców skutecznie promuje się na Facebooku.

Czy wiesz, że miesięcznie z Facebooka w Opolu korzysta nawet i 90 tysięcy osób? W województwie ta liczba dochodzi aż do 350 tysięcy!

To ogromna ilość potencjalnych klientów, do których możesz dotrzeć z informacjami o swojej firmie, produktach i usługach. W dodatku możesz to robić precyzyjnie i niewielkim kosztem!

Nie wiesz jak? Dowiedz się, zanim konkurencja Cię wyprzedzi!

Facebook i Instagram to świetne i zaawansowane narzędzia pozwalające dotrzeć do tysięcy nowych osób. Zobacz co się dzieje wokoło – na tych wszystkich ludzi wpatrzonych w telefony! W pracy, w parku na ławce, w pubie, czy idących ulicą. Ba – nawet na randkach!

Dotrzyj do nich ze swoją ofertą!

Błędy, błędy, błędy…

Bardzo dużo osób błędnie sądzi, że można traktować serwis społecznościowy jak tablicę ogłoszeń, na której codziennie wywiesza się informacje o nowej ofercie. To działa, ale w minimalnym stopniu i do czasu, aż znudzisz sobą osoby, które Cię obserwują.

Mało tego – niektórzy do obsługi swojego profilu firmowego delegują przypadkowe osoby, które korzystają z Facebooka prywatnie i traktują to jako rozrywkę. Najczęściej mają one jednak marne pojęcie o tym czym jest budowanie wizerunku marki w sieci. Kończy się to tym, że Twój firmowy profil wieje nudą, a reklamy są niedopracowane i nie przynoszą zamierzonego rezultatu.

Być może nie korzystasz z Facebooka prywatnie. Nie interesuje Cię to, nie masz czasu, wolisz życie poza siecią. Rozumiemy to! Jednak pomijanie możliwości, jakie dają sieci społecznościowe i faktu, że możesz dotrzeć do tysięcy potencjalnych klientów jest mało praktycznym podejściem.

Rozwiązania

Nie wiesz od czego zacząć? Nie masz czasu szukać w Internecie informacji jak się zabrać za promocję firmy?

Nic straconego! Pomożemy! Skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci jak zacząć budować profesjonalny wizerunek swojej firmy w serwisach społecznościowych i sięgać po nowych klientów.

Co wyróżnia DDBA?

Przede wszystkim to, że pracujemy tylko dla Ciebie i skupiamy się na Twojej firmie. Nie prowadzimy szkoleń, na których jest po kilkadziesiąt osób. Koncentrujemy się na Tobie i Twojej marce.

Proponujemy indywidualne konsultacje poświęcone rozwojowi Twojej marki w Social Mediach. Dostaniesz od nas konkretny plan działań napisany specjalnie dla Twojej firmy.
Sięgamy głębiej – do korzeni Twojej marki – aby wydobyć z niej to, co masz najlepszego do zaoferowania swoim klientom.

Jesteśmy z Opola, jesteśmy przedsiębiorcami. Chcemy, aby lokalne firmy się rozwijały.

Jak Ci pomożemy

  1. Dzwonisz lub piszesz do nas i opowiadasz nam o swojej firmie, klientach, konkurencji i celach które chcesz osiągnąć. Musimy poznać Twój biznes, żeby wiedzieć jak najlepiej go pokazać.
  2. Daj nam kilka dni, abyśmy mogli się przyjrzeć Twojej firmie, przeanalizować sytuację i przygotować plan działań.
    Oddzwonimy i wtedy umówimy się na spotkanie.
  3. Kiedy będziemy mieli gotową strategię spotkamy się i o wszystkim Ci opowiemy.
    Otrzymasz kompleksową strategię działań wraz z przykładowymi tekstami reklamowymi. Pomożemy Ci również ją wdrożyć i będziemy doglądać jak Ci idzie.

Kontakt

Zadzwoń: 539-965-118

lub wypełnij poniższy formularz – odezwiemy się!